icon

Subway Surfers

2.4.2 için
Android

4.5

670

Hızlı kay ve polisten kaç

77.3M

Bu uygulamayı oyla

+12

Subway Surfers Temple Run'a çok benzeyen, trenlerin hızla geçtiği tehlikeli ve terk edilmiş bir tren istasyonunda polislerden kaçmak zorunda olduğun bir aksiyon oyunudur.

Temple Run'ın aksine, Subway Surfers'ta karakterini hız ölçerle kontrol etmezsin. Onun yerine, ekranında üç 'yol şeridi' arasında karakterini hareket ettirmen gerekir. Elbette, engellerin üzerinden zıplayabilir ve diğerlerini atlatmak için yere yatıp yuvarlanabilirsin. Sırt roketi ya da kaykay gibi farklı küçük aygıtları da bu yarışta kullanabilirsin.

Tabiki bu tarz oyunlarda beklenilen, seviyeni arttırmak için gerekli olan parayı kazanmak, bunun için de çeşitli görevleri tamamlaman gerekiyor. Yeni bir şey değil ama yine de eğlenceli.

Subway Surfers'ların grafikleri oldukça etkileyici. Bazen güçlü olmayan terminallerde gecikecek. Bu sebeple karakter modelleri ve özellikleri oyunda size gerçekten yardımcı olur.

Subway Surfers basit ve bağımlılık yaratan bir tamirciyle oynanan çok eğlenceli bir oyundur. İnternetten kontrol edebileceğiniz arkadaşlarımızın rekorlarını kırmaya çalışırken sizi saatlerce ekrana bağlar.
X